שירים ליום הולדת

השירים שתבחרו לנגן במהלך מסיבת יום ההולדת, הופכים במידה רבה לפסקול של האירוע ומרוממים את האווירה. לכן, חשוב מאוד לבחור שירים עליזים ובעלי מסר חיובי, רצוי גם כאלה שמתקשרים לאירוע עצמו. מתלבטים איזה פלייליסט כדאי להרכיב לכבוד המאורע? לכן אנחנו כאן!

התחשבו בגילאי הילדים

אז עוד לפני שתרכיבו רשימת השמעה ליום ההולדת, חשוב שתשאלו את עצמכם מהו הגיל הממוצע של הנוכחים. אם מדובר בילדים צעירים מאוד, כלומר גילאי גן ומטה, תוכלו לפנות לז'אנר המוכר והאהוב של שירי ילדים, כמו לדוגמא שירים של חני נחמיאס, אורנה ומשה דץ וגיבורי ילדות אחרים.

על מנת לגוון קצת את הרשימה, תוכלו לפנות גם לשירי אירוויזיון מקפיצים, כמו לדוגמא השיר 'יום הולדת' של להקת עדן שייצג אותנו בזמנו בכבוד. כמעט כל השירים הזכורים שייצגו את ישראל באירוויזיון היו שירים עליזים ולכן יצליחו לשמח גם את הילדים הקטנים ביותר, כמו לדוגמא 'אמור שלום' של שוקולד מנטה מסטיק, 'חי' של עפרה חזה ו-'זה רק ספורט' של דפנה דקל.

עבור ילדים גדולים יותר

אם מדובר במסיבת יום הולדת המיועדת לגילאים מעט בוגרים יותר, הפעם תוכלו להרחיב את רשימת ההשמעה ולהפוך אותו למגוונת יותר. ילדים בימינו אוהבים לשמוע מוסיקה עכשווית של האומנים הישראליים האהובים עליהם, כמו למשל קובי פרץ, דודו אהרון ורוני סופרסטאר. חשוב כמובן לבחור מתוך הרפרטואר הזה רק שירים שיתאימו לחגיגות ולגילאי הילדים, כמו לדוגמא "מותק" של רוני סופרסטאר ו"יום הולדת" של קובי פרץ.

את הרשימה הזו אפשר לגוון גם עם שירים של אומנים אהובים מחו"ל, כמו עם השיר ‘Baby’ של ג'סטין ביבר ו-‘On the floor’ של ג'ניפר לופז. אפרופו ג'ניפר לופז, תוכלו להוסיף לפלייליסט גם שירים לטיניים מוכרים שילדים אוהבים, כמו למשל ‘Proyecto uno’ של להקת הלטינוס.

כמובן שתמיד כדאי להוסיף לרשימה שירים העוסקים בנושא שלשמו התכנסנו - יום ההולדת. למרבה המזל, מדובר בנושא אהוב בקרב אמני ישראל ולכן אומנים שונים כמו עוזי חיטמן ואפילו דנה אינטרנשיונל וברי סחרוף - כולם חיברו שירים העוסקים בנושא.

איך מפעילים את הילדים?

את השירים שבחרתם תוכלו לנגן ברקע במהלך כל המסיבה ואף לעשות בהם שימוש לצורך כל מיני פעילויות הכוללות תנועה, כמו לדוגמא כסאות מוזיקליים וחבילה עוברת. בנוסף, אפשר ואף רצוי להקדיש חלק מהמסיבה לצורך שירה בציבור ו/או ריקודים. גם הילדים הביישניים ביותר נוטים בדרך כלל להשתתף, כשהם רואים את הילדים האחרים רוקדים ושרים ולכן מדובר בשיטה נפלאה לשחרר גם את הילדים הביישניים והמופנמים ביותר.

כלים חד פעמיים מתנות לאורחים כיבוד לאורחים שירים ליום הולדת צלמים ליום הולדת ליצנים ליום הולדת רעיונות למסיבה השכרת דוכני מזון