קישוטים ליום הולדת

לא קשה ליצור מסיבת יום הולדת שתשמח את הזאטוטים: כמה פעילויות מהנות, מוסיקה עליזה ואוכל טעים לבטח יעשו את העבודה. יחד עם זאת, מי שמעוניין ליצור מסיבת יום הולדת אגדית, כזו שלא תישכח למשך תקופה ארוכה, צריך לחשוב מחוץ לקופסא ולהקפיד על כל הפרטים הקטנים - במטרה לספק לילדים ערך מוסף.

כשאנחנו מדברים על פרטים קטנים, הכוונה בין היתר לקישוטים. כן, הפן הויזואלי מאוד חשוב לילדים ולכן אין כמו קישוטים מוקפדים כדי להותיר בהם רושם עמוק, כזה שיזכרו למשך תקופה ארוכה. קישוטים יכולים להשפיע באופן משמעותי על האווירה ולגרום לילדים להרגיש שהם חוגגים יום הולדת בעולם פנטזיה קסום ולא 'סתם' בבית.

ממה מתחילים?

ראשית, עליכם להיות מודעים לשפע העצום שקיים בז'אנר הקישוטים לימי הולדת. כל פרט ופרט הקשור ב'וועדת הקישוט' מקבל מענה הולם וכתוצאה מכך, ניתן להרכיב מסיבת קונספט שלמה באמצעות אביזרי הקישוט השונים. ניתן למצוא כיום בלונים, סכו"ם חד פעמי, מפות, דגלונים ושלטים- כולם מעוצבים וכולם מבטיחים לרומם את מסיבת יום ההולדת לשלב הבא.

אז איך בוחרים בקישוטים המתאימים?

חשוב שתבחרו מוטיב מסוים למסיבה כולה ועל פיה תוכלו גם לעצב. חבל שתרכשו מפיות מעוצבות מסוג מסוים, דגלונים מסוג אחר ונרות מסוג נוסף - זה יצור בלאגן בעיניים ויבלבל את הילדים. המטרה היא ליצור אווירה עליזה אך הרמונית ולכן כדאי לוודא שישנו מכנה משותף בין כל הקישוטים שבחרתם.

אם כבר החלטתם שאתם מקשטים את המסיבה בהווי מסוים, מומלץ שתקפידו לשלב אותו בכל הפרטים הקטנים, כמו למשל הסכו"ם והמפה שהזכרנו. על אף שזה נראה זניח לכאורה, לתשומת לב כזו לפרטים הקטנים יש משקל גדול בנראות של האירוע כולו.

פתרון להורים עסוקים - קופסת הקישוטים ליום ההולדת

לא כל אחד ניחן בכישורים להתאים את המפיות לדגלונים וזה בסדר. כמו כן, רובכם הורים עסוקים ולכן סביר להניח שאין לכם די זמן להתעסק בסוגית הקישוטים. בדיוק מסיבה זו ניתן לקנות ערכות מוכנות מראש, המכילות את כל אביזרי הקישוט שצריך עבור המסיבה, החל מהמפה שתכסה את השולחן ועד השלט שיתלה על הדלת והבלונים שיעטרו את התקרה.

ערכות מוכנות מראש מכילות לרוב גם הפעלות באותו מוטיב כמו הקישוטים ולעתים גם מתנות עבור האורחים. במידה ולא, וודאו שאתם רוכשים בנפרד את המתנות לשאר הילדים, שאותן תוכלו לחלק גם במסגרת ההפעלות במהלך המסיבה וגם בסיומה. הכוונה לשקיות הפתעה שמכילות כל מיני פריטים מצחיקים שגם הם קשורים להווי של יום ההולדת.

גם אם אתם מרגישים שהזמן דוחק, אל תמעיטו בחשיבותם של הקישוטים. כל ילד יוכל להגיד לכם שמסיבה מקושטת היא הרבה יותר מוצלחת ממסיבה אפרורית ובנאלית. שימו את עצמכם בנעליו של ילדכם ונסו לחשוב מה היה מעורר בכם תחושת "וואו" כשאתם הייתם בגילם.

כלים חד פעמיים מתנות לאורחים כיבוד לאורחים שירים ליום הולדת צלמים ליום הולדת ליצנים ליום הולדת רעיונות למסיבה השכרת דוכני מזון