צלם למסיבת יום הולדת

אם השקעתם במסיבת יום הולדת מהאגדות עבור הילד שלכם, סביר להניח שתרצו להשקיע עוד קצת כדי שתהיה לכם גם מזכרת נחמדה מהאירוע שבה תרצו להיזכר גם בעתיד. לכם כהורים, לא תמיד יהיה את הפנאי וכנראה גם לא את המיומנות הדרושה על מנת לתעד את האירוע בצורה איכותית ולכן סביר שתצטרכו להיעזר בצלם מקצועי.

איך בוחרים צלם לימי הולדת של ילדים?

כמעט לכל צלם בימינו יש אתר תדמית שבו תוכלו להתרשם מכישוריו וגם מעבודותיו. חשוב לבחור צלם שמתמחה במסיבות ימי הולדת ומסיבות עם ילדים, שכן מדובר בז'אנר שונה לגמרי מצילומים חתונות או אירועים אחרים. לצלם של מסיבות ימי הולדת אמור להיות דיבור משותף עם הילדים והוא צריך להיות מגניב וקליל, כדי שהילדים ירצו לשתף איתם פעולה ואפשר יהיה להפיק תמונות מוצלחות.

חשוב מאוד לבחור צלם שיודע להשתלב בזרימה הטבעית של האירוע ולא יכפה את עצמו על הנוכחים. ילדים לרוב אוהבים להצטלם ואוהבים לעשות פרצופים ושטויות מול המצלמה ולכן אין צורך לביים אותם ולהעמיד אותם בפוזיציות מסוימות. אפשר לפני תחילת האירוע לצלם את חתן/כלת השמחה בכמה תמונות 'רשמיות' יותר שבו הם לבושים בחליפה או בשמלת יום ההולדת שלהם, אך בוודאי לא לעשות זאת במהלך האירוע. המטרה היא לתעד רגעים אותנטיים של הנוכחים.

אם כבר הזכרנו את חתן וכלת האירוע, כמובן חשוב להפוך אותם למרכז ולהקדיש להם אחוז משמעותי מהצילומים. לאחר מכן חשוב לצלם את האורחים הקטנים, את ההורים, את האווירה ואת השולחנות המסודרים לפני שמתחיל הבלאגן האמיתי.

ככלל, מומלץ לבקש מהצלם להגיע לפני תחילת המסיבה כך שיוכל להכיר את הנפשות הפועלות. חשוב גם למסור לו מראש מה יהיו התנאים שבהם תתקיים המסיבה, כך שיוכל להיערך בהתאם מבחינת ציוד. מסיבה שנערכת בתוך הבית שונה ממסיבה שנערכת בחוץ מבחינת תנאי תאורה ויש לכך השפעות על הצילום.

אטרקציות כיפיות ליום המסיבה

אם אתם מעוניינים בצילומי סטילס בנוסף לצילומי וידאו, חשוב לוודא שהצלם ערוך להתמודדות גם עם סוג כזה של צילום או לחילופין יביא איתו צלם נוסף כדי שיסריט את האירוע. אם אתם מעוניינים בגימיק נוסף, תוכלו להשקיע במגנטים ליום הולדת: המגנטים הם מזכרת נחמדת לאורחים וגם לכם, בייחוד אם השקעתם בארגון מסיבת יום הולדת מעניינת ויזואלית, שיש בה איפורים מעניינים או תסרוקות מגניבות. הילדים ישמחו לקבל מזכרת כזו בסיום האירוע וגם אתם בוודאי תרצו לקשט את הבית עם מגנטים מהמסיבה כדי להיזכר בה בעתיד.

כלים חד פעמיים מתנות לאורחים כיבוד לאורחים שירים ליום הולדת צלמים ליום הולדת ליצנים ליום הולדת רעיונות למסיבה השכרת דוכני מזון