רשימת ליצנים מומלצים לימי הולדת

אין ספק שליצן הוא אחד המפעילים המשמחים והקלאסיים ביותר שניתן לבחור ליום הולדת. רובנו זוכרים הפעלות מליצנים עוד מאז שהיינו קטנים ונכחנו בימי הולדת של אחרים, מה שרק יכול להעיד על כך שמדובר בדמות אהובה שלא מאבדת את הקסם שלה גם לאורך השנים.

ליצן בעל גישה טובה לילדים, שטותניק במידה טובה, כזה שיש לו אינספור גימיקים בשרוול והוא יודע איך 'מרימים' מסיבה - יצליח להיזכר לטובה ולהפוך את מסיבת יום ההולדת לבלתי נשכחת. כדי לבחור ליצן כזה, חשוב להקפיד על כמה תנאים עיקריים:
ליצנים ליום הולדת
האם הליצן מתאים לכם?

כל ליצן שונה מאחר ולכל אחד מהם יש טקטיקה משלו כיצד לכבוש את לבם של הילדים. לכן, חשוב מאוד לברר מהו קהל היעד שאליו פונה הליצן? באילו גילאים? כיצד הליצן מתכנן לבנות את הלו"ז שלו ביום ההולדת? האם הליצן מחלק פרסים ומתנות לילדים בסיום המופע? האם הוא עובד עם בעלי חיים?

חלק מהמידע הזה תוכלו לאסוף כבר בשלב החיפושים הראשוני, באמצעות האינטרנט. כיום לרוב הליצנים יש אתר תדמיתי משלהם באינטרנט ובו תוכלו למצוא מידע מלא אודות השירותים שהם מציעים, תמונות ולעתים אפילו סרטונים. זו דרך נהדרת להתרשם ברמה הראשונית ביותר מהליצן ושירותיו, כדי לדעת האם יש טעם לעבור לשלב הבא.

השלב הבא הוא שיחת הטלפון שתבצעו, במהלכה תידרשו לאמת את הפרטים אודות הליצן, גם אם הם כבר מופיעים באינטרנט ולבקש פרטים נוספים ספציפית אודות המסיבה שלכם. במידה ואתם מרגישים שחסר לכם מידע, אל תהססו לבקש מהליצן לבקר במסיבת יום הולדת אחרת שאותה הוא מפעיל. לעתים גם סרטוני התדמית לא מספקים את התמונה המלאה ולכן אין טוב ממראה עיניים.

הפרטים הטכניים בהזמנת ליצן ליום הולדת

אם ראו עיניכם כי טוב והחלטתם לסגור את התאריך עם אחד הליצנים, וודאו שאתם משריינים אותו מספיק זמן מראש, שכן הלו"ז של הליצנים הפופולאריים והאיכותיים מתמלא מאוד מהר. קבעו מראש את התעריף שתשלמו לליצן ומי יהיה החלופה שלו במקרה של מחלה (גם אותו כדאי לבדוק בצורה מדוקדקת).

קבעו עם הליצן את השעה המדויקת שבה יידרש להגיע ביום המסיבה וודאו שיש להם מרווח של חצי שעה לפחות עד להגעת האורחים. נסו לקבל מהליצן טיפים לגבי קישוט האירוע ולגבי התנהלות יום ההולדת כדי שתוכלו לארגן את המסיבה המוצלחת ביותר. ליצן עשוי להמליץ לכם למשל, לא להאכיל את הילדים בשוקולדים וחטיפים לפני תחילת המופע שלו, כך שלא יאבדו ריכוז, אלא לארגן עבורם ארוחה מיד עם סיום ההפעלה. לבסוף, חשוב לספק לליצן במה מתאימה בה יוכל לשעשע את הילדים. אם יום ההולדת מתקיים בחוץ באמצע היום, וודאו שיש מחסה גם עבורו וגם עבור הילדים מפני השמש למשל.

עינת'וש - הפעלות לימי הולדת =) עינת'וש - הפעלות לימי הולדת =)
הפעלות לאירועים וימי הולדת בלתי נשכחים לגילאי 3-12
לפרטים נוספים לחצו כאן
להטוטל - הפעלת ג'אגלינג להטוטל - הפעלת ג'אגלינג
מסיבת קרקס ייחודית לגילאי 6-12 בה הילדים הם הלהטוטנים!
לפרטים נוספים לחצו כאן
כלים חד פעמיים מתנות לאורחים כיבוד לאורחים שירים ליום הולדת צלמים ליום הולדת ליצנים ליום הולדת רעיונות למסיבה השכרת דוכני מזון