טיפים למסיבת יום הולדת לילדים

'מסיבת יום הולדת' הוא מושג שמעורר חששות כבדים בקרב הורים רבים, אשר דואגים כי שנה אחר שנה יאלצו להוציא סכומי עתק במטרה להעניק לילדם חגיגת יום הולדת מפוארת. אלא שעל מנת לארגן מסיבת יום הולדת מוצלחת, אין צורך בתקציבים אדירים - אלא בסך הכל דרוש ראש יצירתי וכוונות טובות.

ילדים הרי לא מבינים מהו ערכו של הכסף ולכן אין זה משמעותי מבחינתם אם הוצאתם על המסיבה סכום X או סכום Y. מסיבת יום הולדת לילד תהיה מוצלחת כל עוד תשקיעו בה מחשבה ואילו ההנאה שניתן להפיק ממנה היא אינה פונקציה של סכום הכסף שתוציאו או של האטרקציות שתביאו למסיבה. להלן כמה טיפים שיסייעו לכם חגיגה מוצלחת:

תכננו את החגיגה בקפידה

ילדים כיום נוטים לאבד עניין מהר ומצפים לעבור לריגוש הבא. לכן, כאשר אתם מתכננים יום הולדת לילד או יום הולדת לילדה, אתם לא יכולים לצאת מנקודת הנחה שהפעלה אחת תספק אותם במשך כל המסיבה. עליכם לתכנן תוכנית בידור שתחזיק מעמד לאורך כל האירוע, כך שהילדים לא ישתעממו או יאבדו ריכוז. טעות נפוצה של הורים היא להכין עבור האורחים הקטנים שולחן חטיפים, לפני שמתחילה הארוחה. לא רק שזה מתכון בטוח לאובדן ריכוז, אלא הילדים גם יתמלאו בחטיפים עוד בטרם יוגשו המנות האמיתיות וחבל.

ילדים אוהבים עבודות יצירה. ארגנו להם תחנות יצירה מאולתרות ביניהם יוכלו הילדים לחלוף במהרה כדי ליהנות מעבודות יצירה שונות. תופתעו לגלות שמדובר כאן במתכון לשעות של הנאה. חשוב כמובן להשגיח עליהם כל העת, בייחוד בעת השימוש בכלים חדים, על מנת שלא ייפצעו את עצמם. כמו כן, מומלץ להרחיק מהם נעצים, סיכות וכל אלמנט קטן וחד אחר שעלול לפצוע אותם.

התאימו את המסיבה לילד

פעילויות לימי הולדת צריכות להיות מותאמות לאופיו של הילד. אם מדובר בילדה טיפוסית, רוב הסיכויים שהיא נהנית לשחק באיפור ולהתלבש כמו מבוגרת. בגבולות הטעם הטוב, ניתן לארגן פעילות ליום ההולדת שבה כל הילדות מתחפשות, מתאפרות ומשתעשעות עם מוצרים של גדולים - בתור הדובדבן שבקפצת, אפשר אפילו לארגן בסוף הערב תצוגת אופנה בהשתתפותן של הקטנטנות. אם מדובר בילד שחובב דמות או משחק מסוים, פעילות יום ההולדת יכולה לעסוק בדבר שהוא הכי אוהב.

הקפידו על הפרטים הקטנים

לא צריך להשקיע הון עתק במשימה כדי לייצר אפקט של 'וואו'. למעשה, אלה הפרטים הקטנים שמוטבעים בסופו של דבר בזיכרונו של הילד ולכן בהם כדאי להשקיע. אם לדוגמא, אתם מארגנים מסיבה עם הווי של איפור ואקססוריז, אפשר לפזר כל מיני מגזינים במקום האירוע, לתלות דגלונים בגווני הפסטל ואפילו לדאוג שהכיבוד יהיה נשי, כמו למשל קינוחים בצורת נעל או ליפסטיק - האווירה עצמה משפיעה בסופו של דבר על ההווי של הערב כולו. וודאו שבסוף הערב אתם מחלקים לבנות שלקחו חלק באירוע, שי אישי ובו מזכרת, כמו לדוגמא שפתון לילדות או לק עם נוצצים. ילדים אוהבים מתנות אישיות.

אם לעומת זאת, ביום הולדת של ילד טיפוסי עסקנו, הרי המסיבה יכולה להיות מקושטת בפריטים שמזוהים בעיקר עם בנים, כמו לדוגמא דמויות מסרטים מצוירים שבנים אוהבים, אוכל בצורת הדמות החביבה על ילד יום ההולדת ועוד. במידה ומדובר בימי הולדת של ילדים קטנים במיוחד, מתחת לגיל חמש, מומלץ לוותר על בלונים ועל פנייאטות אלא להעדיף קישוטי נייר יצירתיים, גם כן מטעמי בטיחות.

כלים חד פעמיים מתנות לאורחים כיבוד לאורחים שירים ליום הולדת צלמים ליום הולדת ליצנים ליום הולדת רעיונות למסיבה השכרת דוכני מזון