?>

הפעלות למסיבות ימי הולדת לילדים

הפעלות לימי הולדת מתחלקות לשני סוגים: הפעלות על ידי איש מקצוע, בין אם זה ליצן, קוסם, מרקיד, להטוטן, מעביר סדנאות - או כל גורם אחר שזה התפקיד שלו והסוג השני הוא הפעלות שמתבצעות באופן עצמאי, כלומר באמצעותכם ההורים. באיזה סוג עדיף לבחור? ומה חשוב לדעת בעת הבחירה באחד משני הסוגים?
רעיונות למסיבה
שאלה אישית

אז קודם כל, לגבי השאלה הראשונה דעו כי אין כאן תשובה מוחלטת. זה עניין אישי מאוד וכל הורה מחליט האם הוא מעדיף מפעיל מקצועי או להעביר את יום ההולדת בעצמו. חלק מההורים מוותרים על מפעילים בגלל סוגיות תקציב ואחרים מרגישים שהם יכולים להעביר את יום ההולדת לא פחות טוב ורוצים לקחת את שרביט הניהול לידיהם.

קחו בחשבון כי במידה ואכן תחליטו לנהל את מסיבת יום ההולדת בעצמכם, אין ספק שתידרשו להיות יצירתיים וגם סובלניים מאוד. להעביר מסיבת יום הולדת לחבורה של ילדים זה לא פשוט וגם לא פשוט להשתוות לרמת המקצועיות והיצירתיות של המפעילים. הילדים יצפו ליום הולדת חווייתי וכייפי בין אם תביאו להם מפעיל ובין אם לא וזה רף שאתם תצטרכו לעמוד בו, אם תחליטו לארגן את המסיבה לבד.

אם אתם מסוג ההורים שתמיד מרגישים צורך להיות מעורבים בכל היבט בחייו של הילד ואתם גם שייכים לזן ההורים שמסרבים לקנות לילד תחפושת מוכנה לפורים, אלא מכינים עבורו תחפושת מקורית בעצמכם - סביר להניח שתוכלו לארגן את המסיבה ואפילו ליהנות ממנה. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי ארגון מסיבת יום הולדת, גם אם היא מיועדת לקטנטנים, דורשת זמן רב ולכן עליכם לוודא שתוכלו לפנות מספיק זמן בסמוך למסיבה כדי לארגן אותה מא' עד ת'.

איך מוצאים מפעיל ליום ההולדת?

אם החלטתם שארגון מסיבת יום הולדת היא בכל זאת תפקידו של איש מקצוע, עליכם למצוא מפעיל מקצועי שיעשה את זה במקומכם ואין בכך שום דבר פסול - להיפך, מפעיל מקצועי יצליח 'להרים' את המסיבה ולהפוך אותה לבלתי נשכחת.

עדיין נותרה באוויר השאלה - כיצד מוצאים את המפעיל הזה? זה שיודע היטב מה הוא עושה ויש לו גישה טובה לילדים? אז קודם כל, רשת האינטרנט הוא מקום טוב להתחיל בו, שכן כיום כמעט כל המפעילים מפרסמים את שירותיהם אונליין.

מאחר שמדובר כאן ביום הולדת של הילד שלכם וחשוב מכך - הבטיחות שלו עומדת על הכף, השיטוט באינטרנט לא יספיק על מנת לבצע את הבחירה ולכן מומלץ להתייעץ גם עם קולגות וחברים שכבר היו שם במצבכם והספיקו לאסוף המלצות (ואולי גם אזהרות) אודות המפעילים השונים.

את התהליך הזה כדאי לעשות כמה חודשים טובים לפני המסיבה, שכן הלו"ז של המפעילים הרציניים והאיכותיים מתמלא במהירות. בנוסף, חשוב לסגור מראש את סוגיית המחיר ולבקש מהמפעיל להגיע למסיבה לפחות חצי שעה לפני שיתחילו להגיע האורחים, כדי שתעמדו כמו שצריך בזמנים. מפעיל מקצועי מבין את מהות העבודה עם הילדים ולכן הבטיחות תהיה עבורו הערך החשוב ביות. עליכם כהורים לוודא שהמפעיל אכן מבין את חשיבות כללי הבטיחות באירוע ואוכף אותם כראוי.

כלים חד פעמיים מתנות לאורחים כיבוד לאורחים שירים ליום הולדת צלמים ליום הולדת ליצנים ליום הולדת רעיונות למסיבה השכרת דוכני מזון