בטיחות במסיבת יום הולדת

ימי הולדת הם סיבה למסיבה, בייחוד כשמדובר בילדים שלנו ולכן על מנת לשמור על מסיבת יום הולדת חגיגית ועליזה, חשוב מאוד להקפיד על כללי הבטיחות, אשר יכולים במקרים רבים אף למנוע אסון.

פעמים רבות אנו משקיעים מאמצים במסיבת יום הולדת מקורית, מבלי להיות מודעים לכך שבאותה מסיבה ישנם אלמנטים מסוכנים שיכולים לגרום לפציעתם של הילדים. אין סיבה להיכנס לפאניקה ולמנוע מהילד לחגוג - באמצעות כמה צעדים בסיסיים ואמצעי זהירות, המסיבה תעבור בשלום ובכיף.

זהירות, סכנת חנק!

עד גיל מסוים אין הפרדה ברורה בין מנגנון הנשימה לבין מנגנון הבליעה ולכן חשוב מאוד להרחיק מילדים צעירים פיצוחים וכל מאכל קטן אחר אשר ממנו אפשר להיחנק. הכוונה לסוכריות עגולות וחטיפים עגולים אחר אשר אותםאפשר בטעות לשאוף ולהיחנק מהם.

נסו לחשוב על הפרטים הקטנים - הוציאו את הגרעינים והחרצנים של הפירות שאותם תגישו לילדים, וודאו שבמתנות הקטנות שהם מקבלים אין רכיבים קטנים שיכולים להיות מסוכנים (ולשם כך יש לקרוא את ההוראות על גבי המתנה) וכדאי אפילו להימנע מבלונים רגילים, אשר נוטים להתפוצץ. פרט לכך שבלונים מתפוצצים עשויים להפחיד חלק מהילדים, הם מתפוצצים לחתיכות קטנות שעלולות להיות מסוכנות להם.

מסיבות יום הולדת מקוריות - מהן הסכנות?

אין ספק שמסיבות יום הולדת מקוריות ומושקעות הן גם הכיפיות ביותר, אך לעתים במסיבות הללו יש יותר סכנות מכפי שהעין רואה. אם החלטתם להביא למסיבת יום הולדת מתנפחים, וודאו שהמפעילים מסבירים לכם היטב את הוראות הבטיחות עליהן יש להקפיד.

אם במסיבה שלכם יש גישה לאש כחלק ממופע להטוטים או קסמים, וודאו שהילדים שומרים מרחק בטוח הן ממקור האש והן מהגפרורים. גם עם נרות עוגת יום ההולדת חשוב להיות זהירים, תמיד יש להניח את העוגה על משטח יציב ולוודא שישנו מבוגר אחראי שמשגיח על הזאטוט בעת כיבוי הנרות.

באופן כללי, \'מבוגר אחראי\' הן מילות המפתח כאן, שכן גם כשאין סכנות בולטות שאורבות בשטח, ילדים נוטים ליפול ולהיחבל ברגע של חוסר תשומת לב. הדבר האחרון שתרצו הוא להחזיר את אחד מאורחי יום ההולדת לביתו כשהוא פצוע.

נוכחותם של מבוגרים חשובה אפילו יותר כשמדובר ביום הולדת המכיל בו אטרקציות מים, כמו לדוגמא בריכה. לאחרונה שמענו על כמה מקרים טראגיים בהם ילדים טבעו אפילו בבריכה הביתית שלהם. לבסוף, וודאו שלכל אחד מהילדים ישנה הסעה מסודרת לביתם מהמסיבה וזהו! המסיבה תעבור בשלום!

כלים חד פעמיים מתנות לאורחים כיבוד לאורחים שירים ליום הולדת צלמים ליום הולדת ליצנים ליום הולדת רעיונות למסיבה השכרת דוכני מזון