?>

ארגון מסיבת יום הולדת לבנות

מסיבות יום הולדת לבנות הן עולם תוכן שלם, העמוס ברעיונות מדליקים. ילדות בימינו מטפחות את האישיות שלהן בשלב מוקדם מאוד וכבר בגילאים צעירים ברור מהם תחומי העניין שרלוונטיים עבורן ולכן קל לארגן מסיבת יום הולדת מיוחדת ומותאמת אישית, שכולה על טהרת זמן בנות איכותי.
יום הולדת לבנות
הקונספט למסיבת יום ההולדת

קודם כל, צריך לגבש קונספט למסיבת הבנות. לשם כך כדאי לבחור מרכיב באישיות של ילדת יום ההולדת, בין אם זה אופי שלה - כמו למשל התגנדרות, תחביב שלה - כמו לדוגמא לאסוף פיות או כל דבר אחר שמעסיק אותה ומעניין אותה - ולבסס עליו את המסיבה.

את הקונספט הזה צריך עכשיו לפתח למסיבה שלמה. יעזור לכם מאוד להרכיב לוח השראה כדי שלא תשכחו לטפל גם בדברים הקטנים ביותר. איך זה עובד? אם הילדה שלכם חובבת פיות, אפשר לארגן מסיבת יום הולדת שלמה בסימן פיות והיער הקסום. על אותו משקל אפשר לארגן גם מסיבת נסיכות, אם הילדה שלכם מעדיפה נסיכות על פיות לדוגמא.

אם הילדה חובבת מתוקים והיא כבר עכשיו מתעניינת בבישול, אפשר לארגן עבורה סדנת שוקולד, סדנת פטיפורים או כל סדנת בישול/ אפייה אחרת עבורה והחברות שלה. אם הילדה אוהבת להתגנדר, אפשר להכין עבורה מסיבת יום הולדת בסימן דוגמניות ולארגן בשיא המסיבה תצוגת אופנה יחד עם האורחות. אפשרות נוספת היא לארגן מסיבה שכולה מבוססת על טיפוח ודברים כיפיים שבנות בדרך כלל לא עושות בגיל הזה - כמו לקים ואיפור- כמובן בגבולות הטעם הטוב.

היכן תתקיים המסיבה?

אחרי שגיבשתם קונספט למסיבת יום ההולדת, תצטרכו להחליט היכן יתקיים האירוע. אם הבית שלכם מספיק גדול ומאפשר זאת - תוכלו כמובן לארגן את המסיבה שם. אם מדובר במסיבה בספא, יהיה מתבקש לארגן אותה בספא אמיתי שערוך למסיבות מסוג זה. במקרה ואתם חוגגים את האירוע מחוץ לבית, חשוב לוודא שתוכלו להביא קישוטים בעצמכם כדי להעניק למסיבה את הטאץ' הייחודי שכולם יזכרו.

כדאי מאוד לחשוב על שורה של הפעלות שימלאו את כל הערב, כי סביר להניח שהבנות ישתעממו מהפעלה אחת. אם החלטתם לבחור במסיבת יום הולדת מגונדרת, תוכלו להרכיב תחנות שונות, כאשר בכל תחנה אפשר לעסוק בפעילות אחרת - לדוגמא: לקים, שיער, איפור.

כדי להפוך את המסיבה מעוד חגיגת יום הולדת לעולם פנטזיות שלם, חשוב מאוד להקדיש מחשבה לא רק לפעילויות עצמן אלא גם לכל האלמנטים שמסייעים לייצר אווירה. אם מדובר במסיבת נסיכות, קישוטים בסגנון נסיכות ואפילו קינוחים בצורת הנסיכות האהובות שיוגשו במהלך הערב, יצליחו לייצר אפקט של "וואו". אם גם תדאגו לכך שמישהי בוגרת תתחפש לאחת הנסיכות, בין אם מדובר במפעילה באחות גדולה למשל, אין ספק שזה יגרום לאורחות לחשוב שהן נכנסו הרגע לעולם אחר. הקפידו על הפרטים הקטנים וכך תוכלו לייצר מסיבה בלתי נשכחת.

כלים חד פעמיים מתנות לאורחים כיבוד לאורחים שירים ליום הולדת צלמים ליום הולדת ליצנים ליום הולדת רעיונות למסיבה השכרת דוכני מזון